Psoroże - Gryzak dla Psa z poroży jelenia

Psoroże to 100% naturalny gryzak dla psów z poroży jelenia.

Nasze produkty są w pełni bezpieczne dla czworonożnych przyjaciół, sterylizujemy je parą wodną a ostre krawędzie szlifujemy ręcznie. W przeciwieństwie do rogów ze stacjonarnych sklepów zoologicznych nie posiadają przewierceń do zawieszki etykiety, w które mogą zaklinować się kły. Ponad...

Psoroże to 100% naturalny gryzak dla psów z poroży jelenia.

Nasze produkty są w pełni bezpieczne dla czworonożnych przyjaciół, sterylizujemy je parą wodną a ostre krawędzie szlifujemy ręcznie. W przeciwieństwie do rogów ze stacjonarnych sklepów zoologicznych nie posiadają przewierceń do zawieszki etykiety, w które mogą zaklinować się kły. Ponadto regularnie nasze gryzaki poddawane są ścisłym badaniom, które potwierdzają brak jakiegokolwiek zagrożenia w ich spożyciu przez psy. 

Posiadamy numer weterynaryjny PL14342362p nadany przez Powiatowego Lekarza Weterynarii. W procesie produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę ponieważ pozyskiwane przez nas poroża pochodzą z naturalnych zrzutów jeleni. Co roku w okresie wiosennym samce zrzucają poroże w sposób naturalny, by na ich miejscu wyrosły nowe, jeszcze większe.
Więcej

Psoroże - Gryzak dla Psa z poroży jelenia Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji