Puller Maxi - pomoc treningowa (1szt.)

Nowy produkt

Dostępność: 24h

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Pomoc treningowa Puller Maxi dla dużych i silnych psów


Puller to uniwersalne wyposażenie treningowe dla Twojego psiaka. Jest to jeden ring wykonany z polimerowego tworzywa. Posiada wiele zalet, dzięki czemu stanie się Waszym częstym towarzyszem spacerów i zabaw.


Puller jest wykonany z pianki, jest lekki i świetnie unosi się na powierzchni wody. Ponadto nie nadwyrężysz swojego ramienia przy jego noszeniu lub przy zabawie. Nie musisz także martwić się o psie zęby i dziąsła ponieważ tworzywo, z którego wykonany jest Puller z pewnością ich nie uszkodzi, bowiem nie tworzy ostrych krawędzi ani zadziorów.

Puller nadaje się do biegania i aportowania, motywuje do skakania i oczywiście do ulubionego przeciągania. Dzięki Pullerowi oraz zestawowi tych trzech prostych ćwiczeń, w ciągu zaledwie 20 minut zapewnisz psu świetny trening stanowiący odpowiednik 5km biegu lub aż 2 godzin zabawy piłką! Puller Maxi doskonale nadaje się do treningu takich dyscyplin jak Spring Pole i High Jump.

Puller Standard polecamy psom silnym i dużym oraz trenującym Spring Pole.

Jak bawić się z psem i Pullerem Maxi?

Wybierz miejsce. Puller to świetna zabawka do aportowania, skakania i przeciągania. Podczas zabawy wyzwala w Tobie i Twoim psiaku pokłady energii, stąd ważne jest aby do zabawy zapewnić odpowiednią przestrzeń. Polecamy wybrać bezpieczne miejsce na świeżym powietrzu, bowiem szalona zabawa w domu może trochę nabałaganić w domu.4 podstawowe ćwiczenia to bieganie za Pullerem i jego aportowanie, skakanie i przeciąganie. Nawet jeśli Twój pies uwielbia Spring Pole nie zapomnij włączyć do treningu pozostałych ćwiczeń. Są one ze sobą połączone i wspólnie wpływają na poprawę kondycji Twojego psiego sportowca.Puller Maxi i dwa psy - jest to na tyle wytrzymały sprzęt, że wytrzyma zabawę z dwoma silnymi psami.Rutyna, a może ulubiona zabawka? Baw się z psem Pullerem gdy widzisz, że sprawia mu to przyjemność i widzisz jego zaangażowanie w aktywność. Kiedy psiak jest już zmęczony bądź wyraźnie rozproszony - przerwij ćwiczenia. Zabawa z Pullerem powinna być przyjemnością! Proponujemy zabawę Pullerem 3-5 razy w tygodniu, nie częściej, aby nie stała się ona rutyną. Pozwoli to także podtrzymać w psiaku ekscytację i koncentrację na fantastycznej zabawie.Puller jest pomocą treningową, a nie zabawką do żucia. Zabawa Pullerem powinna przebiegać pod nadzorem. Jeśli zauważysz, że Twój psiak z zaangażowaniem przeżuwa ring, wyraźnie w celu jego destrukcji, odwróć jego uwagę drugim ringiem. Dzięki temu podtrzymasz i zwiększysz tempo zabawy. Tym sposobem utrzymasz efektywny trening i jednocześnie uchronisz zabawkę przed zniszczeniem.Zakończenie zabawy Pullerem Po ukończonej zabawie najbezpieczniej jest przechowywać Pullera poza psim zasięgiem. Nie powinieneś zostawiać Pullera psu do samodzielnej zabawy. Pamiętaj, że Puller nie jest gryzakiem lecz pomocą treningową do ekscytującej zabawy.

Cechy produktu

Rozmiar: Maxi - wymiary 28cm x 7,3cm

Orientacyjna waga: 635g

Dostępne kolory

 • fioletowy

Dostępne rozmiary

 • Mini - wymiary 18cm x 2,3cm
 • Midi - wymiary 20cm x 3cm
 • Standard - wymiary 28cm x 4,3cm
 • Maxi - wymiary 28cm x 7,3cm

Zalety zabawki Puller Maxi:

 • to doskonała pomoc treningowa również do Spring Pole
 • zabawa z Pullerem to doskonałe ćwiczenia dla wszystkich mięśni
 • całkowicie bezpieczny dla psich zębów i dziąseł
 • lekki i niezwykle mocny
 • pływa, wysoko unosząc się na powierzchni wody
 • świetnie toczy się po podłożu
 • wykonany z polimeru (nie z gumy!) dzięki czemu jest bezzapachowy i nietoksyczny