Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Non-stop dogwear

Non stop Dogwear to norweska firma produkująca wysokowydajny sprzęt dla aktywnych psów i ich właścicieli. Cały sprzęt, który produkują, jest opracowywany i testowany z profesjonalnymi sportowcami uprawiającymi kilka dyscyplin, poddając go ostatecznemu testowi w ekstremalnych warunkach pod kątem Twojego bezpieczeństwa i komfortu. 

"Nasz cel jest zawężony do jednego zdania; „Uwolnij swój potencjał”. To zdanie przypomina nam DLACZEGO robimy to, co robimy – dlaczego staramy się tworzyć najlepszy sprzęt dla psów."

Non-Stop Dogwear

  • nowość

Non-stop Dogwear został założony w Norwegii w 2009 roku. Dziś Non-stop Dogwear rozwija, projektuje i sprzedaje sprzęt dla psów na całym świecie. Obecnie produkty można znaleźć w ponad 1300 sklepach w 27 krajach. Odzież non-stop dla psów stale się rozrastała na przestrzeni lat. Dobrostan zwierząt jest priorytetem, gdy tworzymy wyposażenie dla psów. Wygodny i funkcjonalny sprzęt, który nie ogranicza psa był początkiem i powodem, dla którego stworzyliśmy odzież Non-stop dla psów. Tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla naszych czworonożnych przyjaciół. Naszym celem jest ułatwianie i zachęcanie do wspólnego aktywnego życia. Wiemy, że aktywny pies to szczęśliwy pies, a szczęśliwy pies to szczęśliwy właściciel!  

Odpowiednio dobrane szelki zapobiegają nadwyrężaniu i pomagają Twojemu psu osiągnąć pełny potencjał. Nasi konsultanci są tutaj, aby Ci pomóc! Swobodny oddech i swoboda ruchów to nasz priorytet. Konstrukcja każdej uprzęży jest specyficzna dla konkretnego zadania. Sposób działania szelek dla psa zależy w dużym stopniu od środka ciągnącego. Jeśli ciągniesz sanki, środek jest nisko, a pies będzie pracował przeciwko środkowi ciężkości umieszczonemu poniżej jego grzbietu. Wysoki środek naciągu, który występuje podczas jazdy na rowerze, jazdy na nartach lub biegania, wymaga innego projektu uprzęży. Ergonomiczna konstrukcja wymaga dbałości o drobne szczegóły, które robią ogromną różnicę. Oceniamy każdy szew naszych szelek i konstruujemy wewnętrzną wyściółkę tak, aby wszystkie materiały zachodziły na siebie bez żadnych ostrych krawędzi. Wykonujemy profesjonalny sprzęt, dostępny dla wszystkich psów. Nasze uprzęże są preferowane przez światową elitę sportowców w wielu psich dyscyplinach sportowych i jesteśmy dumni, że nasza jakość została doceniona. Non-stop Dogwear.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl