Producenci
BUBA Szarpak owca długi z piszczałką
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ta wyjątkowa zabawka została stworzona z myślą o naturalnych potrzebach łowieckich psa. Autentyczny zapach i struktura prawdziwego futra sprawiają, że jest niezwykle atrakcyjna i skutecznie angażuje pupila w obserwację, pogoń i tarmoszenie.
Model ten został dodatkowo wyposażony w piszczałkę, która podnosi atrakcyjność zabawy i stymuluje psa do jeszcze większej aktywności. Doskonale sprawdzi się podczas treningu, interaktywnych ćwiczeń oraz zabawy w nagradzanie, wzmacniając więź pomiędzy psem a jego przewodnikiem.
✔ Długość: 50 cm
✔ Wyprodukowano w Polsce
Ważne wskazówki:
Zabawka przeznaczona jest wyłącznie dla psów i powinna być używana pod nadzorem opiekuna. Regularnie sprawdzaj jej stan, aby uniknąć połknięcia małych elementów. Uszkodzoną zabawkę należy niezwłocznie wymienić. Nie nadaje się dla dzieci. Pozostawienie psa sam na sam z zabawką może skutkować jej szybkim zniszczeniem. Aby futro zachowało dobrą kondycję, zaleca się regularne szczotkowanie.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.