Producenci
Promocje
HOLISTA Hen Egg Yolk - żółtko jaja kurzego dla psów i kotów 120 g
HOLISTA Hen Egg Yolk - żółtko jaja kurzego dla psów i kotów 120 g

41,65 zł

Cena regularna: 49,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
szt.
PRZECENA! HOLISTA Arthro Doctor 600g - preparat na stawy dla psów dorosłych  data: 06.2026r.
PRZECENA! HOLISTA Arthro Doctor 600g - preparat na stawy dla psów dorosłych data: 06.2026r.

183,20 zł

Cena regularna: 229,00 zł

Najniższa cena: 229,00 zł
szt.
Garfield żwirek bentonitowy dla kota lawendowy 10 L
Garfield żwirek bentonitowy dla kota lawendowy 10 L

36,47 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 42,90 zł
szt.
Pokusa Premium Selection  karma sucha wołowina z łososiem dla szczeniąt 1kg
Pokusa Premium Selection karma sucha wołowina z łososiem dla szczeniąt 1kg

31,50 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
ZippyPaws mata węchowa Cheeseburger Snufflerz
ZippyPaws mata węchowa Cheeseburger Snufflerz

62,01 zł

Cena regularna: 68,90 zł

Najniższa cena: 68,90 zł
szt.
ZippyPaws Tukan plusz 2w1 - Zippytuff birdiez
ZippyPaws Tukan plusz 2w1 - Zippytuff birdiez

40,41 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 44,90 zł
szt.
Garfield żwirek bentonitowy dla kota mydło marsylskie 10 L
Garfield żwirek bentonitowy dla kota mydło marsylskie 10 L

36,47 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 42,90 zł
szt.
HOLISTA Krill Oil 400ml
HOLISTA Krill Oil 400ml

179,10 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
szt.
Pokusa Premium Selection Countryside  karma sucha dla psów dorosłych ras dużych indyk z kaczką  1kg
Pokusa Premium Selection Countryside karma sucha dla psów dorosłych ras dużych indyk z kaczką 1kg

31,50 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
PRZECENA! Happy Dog Supreme Sensible  Africa 12,5kg 13.07.2026
PRZECENA! Happy Dog Supreme Sensible Africa 12,5kg 13.07.2026

260,10 zł

Cena regularna: 289,00 zł

Najniższa cena: 289,00 zł
szt.
ZippyPaws mata węchowa Roll Burrito Snufflerz
ZippyPaws mata węchowa Roll Burrito Snufflerz

73,71 zł

Cena regularna: 81,90 zł

Najniższa cena: 81,90 zł
szt.
ZippyPaws zabawka dla psa Cebula
ZippyPaws zabawka dla psa Cebula

35,91 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
szt.

TOTOBI Nawilżająca mgiełka z efektem natychmiastowego chłodzenia 100ml

TOTOBI Nawilżająca mgiełka z efektem natychmiastowego chłodzenia 100ml.webp
  • nowość
Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 22,90 zł

Cena regularna:

22.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 093A-76638

Opis

Czas na prawdziwe ochłodzenie i natychmiastową ulgę dla Twojego pupila. Ice Love Touch to nawilżająco-chłodząca mgiełka do skóry i sierści psów, która działa jak przenośny prysznic, gotowy do użycia zawsze wtedy, gdy Twój pies tego potrzebuje. Lekka formuła błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia śladów i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Jej działanie opiera się na starannie dobranych składnikach, takich jak aloes, mentol i kamfora, które natychmiast przynoszą przyjemne uczucie chłodu i ukojenia. Mgiełka skutecznie łagodzi skutki przegrzania, ekspozycji na słońce czy podrażnień po ukąszeniach insektów, jednocześnie wspierając regenerację skóry. Zawarte w niej mikrokropelki wody morskiej oraz ekstrakty z alg intensywnie nawilżają, wzmacniają i odżywiają, przywracając skórze komfort i równowagę.

Dzięki obecności prebiotyków preparat wspiera naturalny mikrobiom skóry, chroniąc ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wysokie temperatury, klimatyzacja czy ogrzewanie. Formuła nie klei się, nie obciąża sierści i nie zakłóca codziennej aktywności psa.

To produkt stworzony dla każdego psa, niezależnie od stylu życia. Sprawdzi się zarówno podczas miejskich spacerów po nagrzanym chodniku, jak i w trakcie wakacyjnych wyjazdów, długich podróży czy odpoczynku na świeżym powietrzu.

Regularne stosowanie pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, przynosi ulgę w upalne dni i wspiera jej naturalne procesy regeneracyjne.

Sposób użycia jest prosty. Wystarczy równomiernie spryskać sierść psa z odległości około 20–30 centymetrów, omijając okolice oczu, nosa i pyska. Produkt można stosować przed spacerem, po spacerze oraz w pomieszczeniach z klimatyzacją lub ogrzewaniem, aby zapobiec przesuszeniu skóry. W przypadku wystąpienia podrażnień należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem weterynarii.

 

 

Ingredients/ Składniki: Aqua, Polyglyceryl-3 Caprate/Caprylate/Succinate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Menthol, Inulin, Lauryl Glucoside, Sodium Pca, Glucose, Allantoin, Urea, Sodium Phytate, Fructose, Lactic Acid, Maris Aqua, Lysine, Glycine, Glutamic Acid, Undaria Pinnatifida Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Lithothamnion Calcareum Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Propylene Glycol, Camphor, Phenoxyethanol, Polysorbate 80, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl