Producenci
WAUDOG Smycz RE-COTTON 500cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WAUDOG RECOTTON Smycz treningowa
Smycz WAUDOG RECOTTON została zaprojektowana z myślą o codziennych spacerach, treningach oraz aktywnościach na świeżym powietrzu. Dłuższa taśma zapewnia psu większą swobodę poruszania się, jednocześnie umożliwiając opiekunowi zachowanie kontroli.
Model wykonano z taśmy RECOTTON, powstałej z materiałów zawierających recyklingowaną bawełnę. Materiał jest przyjemny w użytkowaniu, a jednocześnie odporny na codzienne obciążenia.
Dostępne warianty:
-
Długość: 500 cm
-
Szerokość taśmy: 15 mm lub 20 mm
Cechy produktu:
-
taśma RECOTTON z dodatkiem recyklingowanej bawełny,
-
wytrzymały metalowy karabińczyk,
-
lekka i wygodna konstrukcja,
-
odporność na codzienne użytkowanie,
-
odpowiednia do spacerów i treningu.
Zastosowanie:
-
spacery w parku, lesie i na otwartych terenach,
-
trening przywołania,
-
nauka podstawowych komend,
-
codzienna aktywność z psem.
Dostępność różnych długości i szerokości taśmy pozwala dobrać smycz do wielkości psa oraz indywidualnych preferencji opiekuna.
Linia WAUDOG RECOTTON powstała z wykorzystaniem materiałów pochodzących częściowo z recyklingu, stanowiąc alternatywę dla tradycyjnych akcesoriów dla zwierząt.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.